Lyžařský výcvik 2019

blíží se termín tradičního lyžařského výcviku a posíláme informace o kurzu.
  • Lyžařský kurz – „Ski areál Řeka“
  • Termín:          11. 2. – 15. 2. 2019
  • Cena:              Úhrada proběhne po ukončení lyžařského kurzu.
  • Vzít si s sebou: seřízené lyže (obal na lyže) – podepsané lyže a hůlky, batoh na boty, teplé (nepromokavé) oblečení, náhradní rukavice, kapesník.
Každý den si žáci budou brát helmu a boty domů na vysušení (i půjčené věci). Lyže a hole zůstanou uzamčené ve Ski areálu Řeka a v pátek po ukončení kurzu si je opět odvezou domů. Pojedou dva autobusy – jeden pro ZŠ a druhý pro MŠ Dobratice a MŠ Vojkovice.
  • Odjezdy:         V pondělí 11. 2. bude odjezd pro všechny žáky ZŠ od školy v 7:30 hodin.
  • Od úterý:        - v 7:30 hodin od ZŠ Dobratice (Út – Pá)
- v 7:40 hodin od MŠ Dobratice (Út – Pá) - v 7:40 hodin od Žídků - Vojkovice (pro žáky z Vojkovic – mohou nastupovat společně s MŠ.
  • Příjezd:               - kolem 12:30 hodin – MŠ Vojkovice (Po – Pá)
- 12:35 hodin – ZŠ + MŠ Dobratice (Po – Pá) V případě nevhodných lyžařských podmínek bude kurz zrušen. Aktuální informace budou na www.zsdobratice.cz