1. ročník

Aktuální - informace           Č E R V E N
  • "Jdeme do finále"- prázdniny jsou tady !!!
  • Dokončení sešitů a učebnic, co se nestihlo - doma o prázdninách v rámci opakování - procvičování  - dodělat.
  • Poslední týden - jen pouzdro, ŽK a deníček, tašku na výkresy, odnesou domů i cvičební úbor a školní pytlíky (čisté a opravené), které pak na začátku září opět donést !!!
  • Další aktuální informace sledovat také v deníčku.
  • Ve čtvrtek odnést hrníčky a v pátek papuče, případně ostatní věci z šatny (nic se neschovává, v rámci prázdninového úklidu se vše vyhodí!!!).
  • Pátek 29.6. Vysvědčení (složku) 7.45 - 8.30h. !!!
  • Nové informace pro druhou třídu sledujte na konci prázdnin, ale již ve druhém ročníku !!!
  • Děkuji rodičům za dobrou spolupráci,trpělivost. Přeji všem a hlavně dětem - krásné prázdniny!!!     Ďugová

PRVNÍ DEN VE ŠKOLE

ROZVRH HODIN

1. ročník