1. ročník

Aktuální - informace        D U B E N
  • 23.3.  - "Konzultační hodina"   16,30 - 17,30 hodin
  •                 (výsledky opak.testů + aktuální info)
  • 24.4.  -  RENARKON - dopol. ve škole (2 vyuč.h.), 40,-Kč
  •    7.5. - ředitelské volno
  • Do HV nosit složku s pracovními listy, notový sešit a dobrou náladu !!! MM
  • Píšeme (písanky a malá M) perem, prosím, každý ať má dvě!!!   Zkontrolovat, zda jsou obě funkční !!!
  • Došlo některým dětem lepidlo !
  • Společná fotka na závěr školního roku - 9.5. - 1 kus/27Kč  (pokud by se někdo chtěl fotit navíc s kamarádem, s kamarády - každý kdo bude na fotce, musí jedno foto odebrat v ceně : kus-20 Kč  a musí mít v deníčku souhlas rodiče !!!)
  • Kam jsme došli :  pátek  20.4.
  • Čtení - psaní :
  • opakovat správné tvary i psací Aa,Oo,Ee,Uu,Ii, Mm, Ll, Ss, Pp, Tt, Jj, Y,y,N,n, V,v, Z,z , D,d , K,k, Š,š, R,r, C,c , H,h, B,b, Č,č, Ž,ž, Ř,ř,   nově Ch,ch
  • Slabikář -  str.74
  • trénovat čtení - shluky souhlásek (tr, vr, dv, vl, ... vlas, vlásek, ...)
  • (prosím - doma si trénovat průběžně čtení vět ve slabikáři na stranách vždy označené kytičkou a očíslované - zpětně říkat, co četli nebo návodné otázky - čtení s porozuměním)
  • písanka č.3 - 26  (někteří žáci dopsat),                               všichni str. 27 (velké B)
  • psát diktáty - slova  (víceslabičná, jména osob, dvojhlásky ou-au, shluky - např. dráty, kluk, ...)
  • opisy a přepisy z tabule věty - psací tvary
  • Matematika:
  • procvičovat nadále  sčít. + odčít. v oboru do 10  (co nejvíce již paměťově)
  • nová matematika č.4  str. 2/ 1,2,3,4 (někteří dodělat !)
  • seznámení s jednotkou délky   METR   1m ,     objemu   LITR   1l ,      hmotností     KILOGRAM   1kg
  • procvičovat počítání v oboru do 20 (bez přechodu desítky)
  • vztahy - o několik více, o několik méně
  • začínáme nově - přechod přes desítku !!!
  • Prvouka:
  • téma - Jaro, rostliny     str. 35/1,2, 3 (dodělat obrázek - jiná jarní kytka než nalepená)
  • Hezký víkend.     Ďugová

PRVNÍ DEN VE ŠKOLE

ROZVRH HODIN

1. ročník
1. hodina 7:45 – 8:30 2. hodina 8:40 – 9:25 3. hodina 9:40-10:25 4. hodina 10:35-11:20 5. hodina 11:30-12:15 6. hodina 12:45-13:30
Pondělí ČJ/Ps M Čt/Ps Tv
Úterý ČJ/Ps M AJ Čt/Ps
Středa ČJ/Ps Čt/Ps/M Vv Prv
Čtvrtek ČJ/Ps M Hv Čt/Ps
Pátek ČJ/Ps M Tv  náboženství