Aktuální - informace

ŘÍJEN     2018

•   4.9. - 13.11. 2018  BAZÉN
  • 10.10.   Hasiči ve škole - dopoledne
  • 11.10.  Třídní schůzky  16,00 h.
  • 19.10.   Beseda s policií  (1 vyuč.hod.)
  • 24.10.   Projekt žáků 5.tř. "Naše vlast slaví"   (1 vyuč.hod.)
  • 26.10.   v 10 hod.dopol. sázení stromu u kostela
  • 29. - 30.10.  Podzimní prázdniny
  • Od pondělí 1.10. začínají kroužky   (kromě kroužku Aj-ten zatím ještě nebude, asi od listopadu)  !!!
  • Prosím, podepisovat průběžně v ŽK všechny info + 2x měsíčně známky, zapisovat omluvenky - děkuji.
  • Příští týden nás také ve 2.třídě čeká projekt k 100.výročí ČR- prosím, buďte dětem nápomocní a podejte jim nějaké zajímavé informace o ČR (během 100 let), ať si je napíšou na papír a případně vytisknout nějaké obrázky (menší formát) - do středy 17.10. Děkuji.
  • Platba na účet školy - výtvarné pomůcky. (vlepeno v deníčku)
  • Kam  jsme  došli :  12.10.
  • Český  jazyk :
  • str. 20     příprava diktátu str.22/3 (příští týden)
  • procvičovat  DRUHY  VĚT   (čeká nás malý test)
  • Čtení :
  • čítanka  str.22
  • Psaní :
  • písanka  str.9   do středy 17.10.   d.ú. dopsat (jen někteří žáci)
  • Matematika :
  • Procvičovat sčítání a odčítání v oboru do 20 s přechodem desítky i bez přechodu paměťově !!!
  •  M č.5   str. 8          G - str.9 + d.ú. str.9/4 první řádek, složené a slepené přinést do školy v sáčku
  • Procvičovat : číselná řada 20 - 100   (číslo před, za, mezi, větší, menší, čtení a diktát čísel, seřazování dle velikosti, desítky a jednotky - příští týden TEST)
  • čeká nás pak sčítání a odčítání desítek
  • Prvouka :
  • téma :  Zvířata volně žijící   (savci, ptáci, hmyz + popis těla savců a ptáků)
  • učebnice  str. 12 - 13
  • pracovní  str. 8 - 9
  • Doporučení: průběžně se připravovat - učit i do hodin PRV !
Hezký  víkend.    Ďugová Anglický jazyk:
  • lekce - "PLAYROOM  SAFARI" - slovní zásoba - a tiger, a snake, a monkey, a lion, a zebra, a crocodile
  • procvičujeme slovní zásobu poslechem, písničkou, připravujeme se na psaní slovíček
  • výuka probíhá pod vedením Mgr. M. Mojákové ( po dobu nemoci p.uč.)

PRVNÍ DEN VE ŠKOLE

ROZVRH HODIN

1. hodina
2. hodina