Karanténa MŠ Dobratice – aktuální informace

Vážení rodiče,

z důvodu zjištění dalšího pozitivního případu na COVID-19 v MŠ Dobratice byla KHS karanténa prodloužena do středy 7. 10. 2020. Karanténní opatření budou ukončena 14. den za předpokladu, že osoby v karanténě nebudou mít klinické potíže onemocnění. Testování dětí bez příznaků nemoci nebude nutné. V případě klinických potíží onemocnění musí kontaktovat svého praktického – dětského lékaře a podrobit se testu PCR. Návrat dětí a pracovníků do mateřské školy bude možný až po ukončení karantény, tj. čtvrtek 8. 10. 2020.

Přeji všem pokud možno klidné a zdravé dny

30. 9. 2020 – 14:00 hodin

Mgr. Karla Peterková

ředitelka školy

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Vážení rodiče,

po testech, které proběhly minulý týden, máme zjištěné pozitivní případy a na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje bude Mateřská škola Dobratice od středy 30. 9. do soboty 3. 10. 2020 v karanténě.  V následujících dnech Vás bude opět kontaktovat KHS a informovat o dalších postupech. V době karantény by měli děti zůstat doma a nikam nevycházet (ani na hřiště či k lékaři). V případě zdravotních potíží je nutné kontaktovat lékaře s tím, že jste v nařízené karanténě.

Přeji nám Všem pevné zdraví

29. 9. 2020 – 17:15 hodin

Mgr. Karla Peterková

ředitelka školy

Karanténa – oznámení

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Vážení rodiče,

ve dnech 25. 9. – 27. 9. 2020 proběhlo testování na COVID-19. Z důvodu zjištění dalších pozitivních případů a na doporučení KHS, prosím, sledujte zdravotní stav svých dětí. V případě jakýchkoliv příznaků nemoci kotaktujte svého dětského lékaře. V současné době nám zatím nebyla nařízena další karanténa. Při jakékoliv změně organizace Mateřské školy Dobratice Vás budeme ihned informovat.

Děkuji a přeji všem klidné dny

29. 9. 2020

Mgr. Karla Peterková

ředitelka školy

………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Karanténa v Mateřské škole Dobratice

 

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje bude Mateřská škola Dobratice ve dnech 24. 9. a 25. 9. 2020 v karanténě z důvodu výskytu onemocnění COVID-19 v MŠ. V následujících dnech Vás bude kontaktovat KHS a informovat o dalších postupech. V době karantény by měli děti zůstat doma a nikam nevycházet (ani na hřiště či k lékaři). V případě zdravotních potíží je nutné kontaktovat lékaře s tím, že jste v nařízené karanténě.

Pokud budete mít už po testování dítěte a test negativní, můžete v úterý 29. 9. 2020 nastoupit zpět do mateřské školy Dobratice.

 

Všem přeji pevné zdraví

 

V Dobraticích 23. 9. 2020

 

Mgr. Karla Peterková

ředitelka školy

 

Aktuality