/ Aktuální – informace

Č E  V E N    2019

• Poslední týden : 24.6. – 27.6. výuka končí 11.20 hodin !!!
  • Děti mají v deníčku zapsaný průběh příštího posledního týdne tohoto šk.roku.
  • Tašky na výkresy, pytlíky z lavice (nevyhazovat), cvičební úbory, peníze na “zmrzku” dle počasí asi v úterý, ve čtvrtek zhodnocení celého roku, vyhodnocení třídní hry s vílou Amálkou + odměny + malá oslava na rozloučenou, PO až ČT ještě pouzdro, ŽK a deníček   (V pondělí odevzdat učebnice Čj,čítanka, prvouka a Aj – bohužel nové učebnice i mírně poškozené platba 60% z ceny, druhý a třetí rok se procento platby vždy o deset snižuje, nutno pak uhradit do čtvrtku !!!, bude v případě platby zapsáno v deníčku)
  • 28.6. VYSVĚDČENÍ   7.45 – 8.30 hodin,   hurááá  prázdniny !!!
  •
  • Kam  jsme  došli :   21.6.
  • Český  jazyk :
  • Čtení :
  • Číst, číst, číst – nahlas !!!      i o prázdninách najít chvilku na čtení
  • Psaní :
  • Matematika :
  •  procvičovat násobení a dělení paměťově + sčítání a odčítání do 100 i o prázdninách
  • Prvouka :
  •

Děkuji za spolupráci, přeji krásné prázdniny a hodně úspěchů pak v novém školním roce.      Ďugová

Anglický jazyk:

7. lekce – “Playtime”

• Učebnice  str. 58
  • Pracovní sešit str. 52
  • Písnička MI´m playing
  •
  • procvičujeme slovní zásobu – poslechem, písničkou, připravujeme se na psaní slovíček
  • slovní zásoba a bike, a scooter, a boat, a skipping rope, a ball, a trampoline

D.Ú. – PRACOVNÍ SEŠIT STR. 49 – napiš slova a dokresli obrázek

– PŘÍPRAVA NA POLOLETNÍ TEST – lekce 4,5,6  !!!!!

10.6. pololetní písemná práce!!!!!

PRVNÍ DEN VE ŠKOLE

ROZVRH HODIN

1. hodina
2. hodina