ROZVRH HODIN

Středa ČJ M Č/P PRV
Čtvrtek ČJ M Č/P TV
Pátek Mgeo ČJ sloh Č/P PRV

Bezpečnostní rada státu rozhodla od středy  11.3.2020 zrušit kvůli koronaviru výuku i  v  základních školách až do odvolání, proto bude probíhat výuka prostřednictvím mailů žáků.

Sledujte tedy maily svých dětí.

Děkuji za pochopení a spolupráci Ivana Grygarová.

Při zasílání plateb na účet …… uveďte variabilní symbol  a účel platby( bazén, lyžák, apod.)

Trvalý úkol:

Dodržuju PRAVIDLA !!!

Znám:

své jméno, adresu, datum narození, telefon jednoho rodiče, telefon integrovaného záchranného systému

MOTTO ŠKOLNÍHO ROKU ” SPORTUJEME RÁDI”

takže rychle

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!