ROZVRH HODIN

Středa ČJ M Č/P PRV
Čtvrtek ČJ M Č/P TV
Pátek Mgeo ČJ sloh Č/P PRV

• 11.9. začíná plavecký výcvik – bude probíhat na aquaparku Olešná ( z technických důvodů) – návrat vždy kolem 12.30 – rozvrh bude upraven po dobu plaveckého kurzu

• 9. – 13.9. – sběrový týden – sběr starého papíru

• 24.9. třídní schůzky  v 16.30

• 26.9. divadélko ve škole “Pohádka ze starého mlýna aneb …”

• Těšíme se na Vás VŠICHNI ze ZŠ DOBRATICE

Důležitá informace:

• 11. 9. dojde k přerušení dodávky proudu v celé obci, proto nebudou mít děti zajištěn oběd a nebude fungovat odpolední školní družina.
  • Výuka končí se po příjezdu z bazénu – kolem 12:30 .
  • 16. 9.  dojde k přerušení dodávky proudu v celé obci, proto nebudou mít děti zajištěn oběd a nebude fungovat odpolední školní družina. Pojedeme s dětmi do kina v Ostravě na Lvího krále.
  • Návrat bude vřas oznámen.
  • 30. 9. dojde k přerušení dodávky proudu v celé obci, z technických důvodů bude ředitelské volno.

PŘEDBĚŽNÁ NABÍDKA KROUŽKŮ – bude v deníčku. Kroužky začínají od října !!!

MOTTO ŠKOLNÍHO ROKU ” SPORTUJEME RÁDI”

takže rychle

DO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO DO TOHODO TOHO  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!