ON-LINE VÝUKA

v této mimořádné situaci se snažíme být Vám co nejvíce nápomocni při domácí výuce. Jak jsme Vás již informovali, tak budete mít veškeré informace k výuce na stránkách https://www.zsdobratice.cz v záložce PRO ŽÁKY A UČITELE –  TŘÍDY nebo budou mít informace zadávány prostřednivtvím svých emailů na základě dohody se svým třídním učitelem. Pro konzultaci s učiteli v době ON-LINE VÝUKY můžete každý den využít jejich kontakty a komunikovat s nimi o domácích úkolech, problémech s učivem nebo jenom sdílet Vaše úspěchy… Samozřejmě pro konzultaci můžete kdykoliv kontaktovat ředitele školy reditelkadobratice@seznam.cz , tel. 605017978.

TABULKA PŘEHLEDU ON-LINE VÝUKY PEDAGOGŮ
TŘÍDA PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK PÁTEK
1. A 9.30 Znoj Čj 8:30 – 9:15 – M – Pet 9:00 – 9:45 – M – Pet
1. B 8:30 – 9:55 Čj + M – Bar     8:30 – 9:55 ČJ + M Bart
2.  9:00 – Gry      9:00 – Gry
3. 9:00 – Cyr, 10.00 Znoj Aj 9:00 – Cyr, 11:00 – Pšenicová 9:00-Cyr, 11:00 Pšenicová 9:00 – Cyr 9:00 – Cyr
4.  10:00 – Ber 9.30 Aj Znoj    10:00 – Ber 10:00 – Ber
5.  ČJ – 10:30 Moj 10.00 Aj Znoj 10:00 – M – Moj Moj/18.00 -KČ

V ON-LINE VÝUUCE se zaměřujeme převážně na výuku hlavních předmětů:

• český jazyk, matematika, anglický jazyk, prvouka, vlastivěda, přírodověda.

Přesunout výuku do online prostoru je velká výzva pro učitele i rodiče. Pro mnohé je to zcela nová situace a přesto, že se vyrojilo velké množství tipů na užitečné nástroje a pedagogické postupy, je těžké se v nich zorientovat. Proto přicházíme s přehledem volně dostupných zdrojů, které tyto informace nabízejí.

Všechna zmíněná témata či tipy, které jsou Vám k dispozici jak od pedagogických pracovníků naší školy, tak také z různých webových portálů, jsou zde především proto, aby usnadnily práci s hledáním aktivit nebo opakovacích cvičení. Velice si vážíme Vaší úžasné podpory dětí a toho, že v tak těžké a vypjaté situaci vše krásně zvládáte a především komunikujete. Věřím, že všechna přijatá opatření a nabídnutý způsob on-line výuky přispěje ke zkvalitnění domácího vyučování a pomůže nám všem překlenout toto těžké období.

Děkujeme za spolupráci a přeji nám všem brzký návrat do běžného života.

Karla Peterková